Náplň centra

Řízená detoxikace organizmu  a výživa buněk  “vodou Ž I V O U” …….  U nás máte možnost ochutnat speciálně upravenou vitalizovanou vodu s pozitivními účinky na náš organismus. Voda ŽIVA má energii, lahodnou chuť, kvalitou se vyrovná vodě ze studánek před 200 lety, prostě je živá…

 • Aromaterapie – alergie, imunita, stres, dýchací problémy aj.
 • Holistická aromaterapeutická masáž pracuje na principu hluboké relaxace, kdy se během masáže tělo uvolňuje do takzvaných alfa vln. V tu chvíli se startují ozdravné procesy. Působení je umocněno využítím esenciálních olejů vybraných speciálně vždy pro jednotlivého člověka, dle potřeb a záměru. V aromamasáži jsou zakomponovány prvky lymfatické masáže, akupresury a pracuje s energetickými dráhami meridiánů.  Aromamasáž je vhodné absolvovat opakovaně, neboť napoprvé většinou nedochází k úplnému uvonění.Jde o nový prožitek, nové prostředí, někdo nový na Vás sahá…

  Když přijdete třeba po třetí… dokážete už na chvíli i usnout… cukají vám končetiny a podobně… To vše je známkou hluboké relaxace a sebeozdravného uvolnění.
  Stejně skvělé je to i pro mne jako pro maséra… Jsem také mnohem uvolněnější, znám to “tělo” pod rukama a dokážu vnímat uvolněnost masírovaného…  Masáž je pak HLUBOKÝM ZÁŽITKEM pro oba. V tu chvíli děkuji za důvěru a přítomné bytí.

 • Relaxační techniky
 • Breussova masáž
 • Automasáže
 • Pohybová cvičení : zdravotní cvičení- SM systém, cvičení na uvolnění páteře a kloubů, cviky proti plochým nohám, zánětům karpálních tunelů, posilování s vlastním tělem a ve dvojici, různé druhy jógy – čínská,  zdravotní jóga pro začátečníky aj…
 • Krystalová terapie “Chacrys” – novinka v ČR a Ostravě:  nabízí možnost se vykoupat v energii speciálně broušených brazilských horských krystalů. Uvolňuje napětí, stres, pročišťuje, harmonizuje a uzemňuje emocionální a fyzické tělo. Pocítíte hlubokou úlevu, dojde k uvolnění bloků a mnohých zátěží. Vstupujeme s určitým záměrem anebo jen tak relaxovat a pobýt v klidu. Setkáváme se s pocitem absolutního uvolnění a zároveň dochází k celkové regeneraci a relaxaci. Křišťál- barvy- vibrace – energie, to vše v jednom- Skrze krystaly vyzařuje barevné léčivé a harmonizující světlo. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Délka trvání 30 nebo 45 minut .

 • Kraniosakrální terapie, osteopatie

 • Technika “Raindrop”  je účinnou a neinvazivní metodou, která využívá antivirových, antibakteriálních, protizánětlivých vlastností několika klíčových esenciálních olejů a napomáhá tělu udržet, obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě potíží, které nejsou přímo spojeny s problémy se zády, například při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

Techniku Raindrop vyvinul americký lékař Gary Young. Spojil v ní aplikaci devíti terapeutických esenciálních olejů na chodidla a páteř se speciálními masážními postupy indiánského kmene Lakota – / metodou Vita Flex bodů, která má hluboký regenerační a léčebný efekt/. Díky spojení účinku esenciálních olejů a speciálních masážních technik je účinnější než běžná masáž. Nejsilnější účinek techniky Raindrop je po 3-4 dnech.   Řada lékařů ve Spojených státech začlenila techniku Raindrop do své klinické praxe, neboť je to vynikající metoda pro zmírnění problémů spojených s ischiasem, skoliózou, kyfózou a chronickou bolestí zad. Esenciální oleje určené pro jednotlivé systémy v těle už pomohly vyřešit mnohé případy, které profesionálové už odepsali jako beznadějné, a otevřely tak nové možnosti léčby.

Jak technika Raindrop funguje? Terapeut kape oleje z výšky zhruba 15 cm na záda klienta, poté je jemně roztírá vnější stranou  prstů od oblasti beder nahoru podél obratlů, směrem ven po zádových svalech, přes ramena ke krku. Přestože celá technika trvá 30–45 minut, oleje působí ještě několik dní, během nichž probíhá léčení a vyrovnávací proces.    Mnoho lidí cítí účinky olejů po několik dní po absolvování techniky, kdy zaznamenávají zmírnění nebo vymizení bolesti, ústup horečky, zlepšení pohyblivosti, celkový pocit klidu a obnovení chuti do života. Výborné výsledky první aplikace techniky Raindrop ještě neznamenají, že bylo dosaženo všech žádoucích účinků. Jedna aplikace Raindrop může být například dostatečná pro harmonizaci a uvolnění těla. Někteří lidé mohou chtít opakovat Raindrop jednou týdně, jednou měsíčně, nebo jednou za 3 až 4 měsíce. Jiní, kteří pracují na strukturální nerovnováze organismu nebo ti, kteří potřebují emoční podporu, mohou zvolit pravidelnou týdenní aplikaci Raindrop, aby v léčbě postupovali dále kupředu. Esenciální oleje používané při technice Raindrop mají vysoce antimikrobiální účinky. Po nakapání na záda působí jako neinvazivní terapie zaměřená na latentní patogeny uložené podél páteře. Dochází tak ke zmírnění symptomů a zároveň k posílení imunitního systému.

Je důležité si uvědomit, že zdravé tělo nezískáme prováděním jediné techniky. Zdraví je výsledkem vyváženého životního stylu, cvičení i správné stravy. Na zdraví má vliv vše, co děláme, říkáme, vidíme, jíme a co si myslíme, a také zda máme dostatečný příjem vody a dostatek spánku.

… a mnoho dalšího, náplň budeme postupně rozšiřovat…

// V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat// :

e-mail: info@ziva-ova.cz             tel.: 737 938 643

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

TĚŠÍ SE NA VÁS  TÝM  ŽIVY                  Jindra, Jiřina, Petra

Přesunout se na začátek