Rezervace

Z důvodu nařízení vlády Celostní centrum zdraví Živa od 14. do 24. 3. 2020 pozastavuje činnost.  Centrum Živa je pro veřejnost uzavřeno.

Rozpis pravidelných i nepravidelných lekcí a aktivit zůstává jen pro “představu” beze změny… Prosím zatím nedělejte nové rezervace a vyčkejte až bude odvolán nouzový stav. Děkujeme za pochopení a těšíme se opět na vás.

 

Pro lekce jógy s Jiřinou Jurečkovou a zdravotní cvičení s Pavlem Fryšem si své místo rezervujte zde v rezervačním systému nebo telefonicky. Jiřina Jurečková – 605 812 779; Pavel Fryš – 733 587 502.

Zdravotní ZDRAVOTNÍ JÓGA S JIŘINOU – CESTA ke ZDRAVÍ …Harmonické  cvičení těla i duše…

je cvičení propojující jógu a zdravotní cvičení. Varianty jednotlivých pozic jsou voleny podle nejnovějších poznatků o fyziologii těla tak, aby cvičení bylo příjemné a účinné pro každého. Zdravotní jóga je postavena komplexně, zapojí svaly celého těla, posílí svaly ochablé a protáhne zkrácené. Všechny asány se provádějí do příjemných poloh, ve kterých necítíme napětí a bolest. Důraz je kladen na pohyb propojený s dechem. 

Pravidelné cvičení má vliv na:

  • na obnovu fyzické kondice
  • zlepšení síly a flexibility
  • odstraňování svalových dysbalancí
  • tvarování těla a kontrolu dýchání
  • rozvoj sebeovládání propojením mysli a těla
  • zlepšení koncentrace a mnoho dalšího…  Zdravotní jóga je vhodná téměř pro každého, jen je třeba vnímat vlastní pocity, naslouchat svému tělu a plynout se svým dechem…    

 

Přesunout se na začátek