Sobota 25. ledna 2020 ≈ Tanec vůní ≈ od 13:00 do 19:00

TANEC VŮNÍ © SPECIÁL

Morana drží vládu nad krajinou, ale pod zemí už se cosi probouzí Neznatelný pohyb snících semínek, nových záměrů, a vizí
Přijďte prozkoumat své nejhlubší touhy a přání
Zjistit jaký krok je teď třeba udělat, co je na řadě
Tak aby mohly žít naše sny, náš potenciál růst v cyklu nového roku
Znovu se propojit se Zdrojem
V čase na půli cesty mezi zimou a jarem, v čase nových začátků

Budeme pracovat s medicínou Kakaa při ceremonii podle mayské tradice a s léčivou silou Tance – Pohybu – Života samotného.
Se silou rostlinných průvodců – s Vůněmi, které probouzí spící a snící části nás samých.

PODMÍNKY
Příspěvek na setkání s Tancem, Vůněmi a Kakaem je 950,- korun za osobu. Vážíme si svého času stejně tak jako vašeho. Proto jsme se rozhodly pro rezervační příspěvek 500 korun za osobu. Zamluvení místa je úplné po úhradě rezervačního příspěvku. Doplatek na místě.
Přihlašujte se do 23. ledna na email ewicca@volny.cz

Po přihlášení vám pošleme údaje k úhradě rezervačního příspěvku. Bude-li setkání zrušeno, zálohy budou vráceny. Záloha na tanec je nevratná.
V případě, že byste nemohli dorazit, najděte za sebe náhradu.
Pokud máte nějaké dotazy, pište na email nebo volejte
Káťa 723 366 881 K.Zemcikova@email.cz
Ewa 608 611 093 ewicca@volny.cz

PRŮVODCI
TANEC / Kateřina Zemčíková
Jsem žena s rozličným spektrem aktivit. Od tvoření hudby, zpívání a vystupování v rámci hudebního tělesa Živa (www.jsemziva.cz), přes autorskou tvorbu Příběhových karet, pohádek a příběhů až po to nejústřednější v mém životě- Mateřství. Pořádám také pravidelně obvyklé setkání Tělo v Pohybu (více na https://www.facebook.com/groups/2244163052316864/ nebo na www.ziva-ova.cz)
Tanec mně provází už dlouhá léta, skrze různé taneční styly jsem se dostala až k tanci 5 rytmů a Movement Medicine. Jsou to taneční školy, které používají tanec jako prostředek sebepoznání a rozvoje.
Všechny mé zkušenosti mně byly velkou inspirací (od orientu, afra až po flamenco a modernu). Vycházím z předpokladu, že pokud si dovolíme se svobodně hýbat, svobodně tančit, naše tělo může projevit svoji moudrost. Skrze pohyb můžeme dát do pohybu léčebné síly, které léčí naši fyzickou, emoční, duchovní i energetickou schránku.
Při našem setkání se nebudeme učit žádné kroky, budeme prozkoumávat pohyb a svoje možnosti intuitivně, spontánně a hravě pouze tím, že dáme určitým částem svého těla nebo určitým pohybům svoji pozornost. Tanec provázím slovem a výběrem hudby, která vychází z přirozené dynamiky pohybu, živlů, přírody.

VŮNĚ A KAKAO / Eva Grünbergerová
Zároveň s koncem světa v roce 2012 otevřela v Ostravě malý krámek s Bylinami, vykuřovadly a posvátnými super potravinami, který od té doby vydává svá bohatství a Medicíny všem Poutníkům na jejich Cestě. Skrze očistu a vykuřování Bylinami zprostředkovává léčivou sílu Dévů, v nich sídlících. Provádí očistu prostor i lidí. Vykládá Mayské Orákulum. Nasměruje a podpoří v náročných životních situacích. Dává rady na vyžádání. Zajímá se o výživu. Vlastní certifikát na sběr planých rostlin, a certifikát na houby. Iniciována Belladonnou. Obdržela povolení pracovat s mapachem, mayským obřadem posvátného kakaa, je držitelkou chanupy. Specializuje se na modlitby za Hojnost, Pokoru, Bezpodmínečnou Lásku a Vděčnost. Pracuje s otevřeným srdcem, ohněm, a v souladu se spiritualitou a učením původních kmenů. Vychází z kořenů evropské ženské spirituality. Vykuřovala a provázela při porodech. Více o sortimentu a možnostech léčení na www.ewinybyliny.cz

HOST / Mayský Strážce Dne – Patrik Josífko

 

Sobota 25. ledna 2020 ≈ Tanec vůní ≈ od 13:00 do 19:00

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek